Aktualności BIZNES Rolnictwo

Przygotuj do zimy siebie, swoje gospodarstwo i firmę.

Przygotuj do zimy siebie, swoje gospodarstwo i firmę.
Przed nami chłodne miesiące i praca w gospodarstwach rolnych oraz przedsiębiorstwach nie będzie łatwa ze względu na niskie

Data publikacji: 2017-10-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Przygotuj do zimy siebie, swoje gospodarstwo i firmę.
Kategoria: Rolnictwo, BIZNES

Przed nami chłodne miesiące i praca w gospodarstwach rolnych oraz przedsiębiorstwach nie będzie łatwa ze względu na niskie temperatury.

Przygotuj do zimy siebie, swoje gospodarstwo i firmę. Rolnictwo, BIZNES - Przed nami chłodne miesiące i praca w gospodarstwach rolnych oraz przedsiębiorstwach nie będzie łatwa ze względu na niskie temperatury.

Przed nami chłodne miesiące i praca w gospodarstwach rolnych oraz przedsiębiorstwach nie będzie łatwa ze względu na niskie temperatury. Warto więc już teraz przygotować się do nadchodzącej zimy. Należy zaopatrzyć się w odpowiednią odzież roboczą, a także zadbać o pojazdy i maszyny rolnicze. Wszystkie niezbędne do tego produkty dostępne są w sklepie internetowym TwojaZagroda.pl

 

Nie trzeba szukać wielu sklepów internetowych, aby zrobić udane zakupy. Wystarczy odwiedzić jeden sklep rolniczy TwojaZagroda.pl i złożyć zamówienie online. Można też przyjść do sklepu stacjonarnego przy ulicy Kresowej 62 w Sokółce. Wtedy wszystko można przymierzyć i dopasować.

 

– W naszej ofercie jest naprawdę szeroki wybór odzieży roboczej, która doskonale sprawdza się w trudnych warunkach atmosferycznych. Dobrze dobrane ubranie daje gwarancję bezpiecznej pracy, a odzież dostępna w naszym sklepie spełnia normy BHP – mówi Piotr Zieziula, kierownik sklepu TwojaZagroda.pl i dodaje, że sklep oferuje naprawdę korzystne i konkurencyjne ceny.

 

W ofercie sklepu są między innymi bluzy, polary, kurtki czy kamizelki. W atrakcyjnych cenach można też kupić spodnie, buty, czapki i rękawice. Co ważne dostępna jest też odzież termiczna.

 

Po skompletowaniu odpowiedniego stroju wypada zatroszczyć się o też maszyny czy pojazdy rolnicze i również odpowiednio przygotować je do zimy…

 

– Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, warto stary akumulator zastąpić nowym, a także wymienić płyn do spryskiwaczy. Aktualnie w naszym sklepie te produkty są dostępne w promocji – mówi kierownik sklepu internetowego.

 

Ponadto aktualna gazetka promocyjna sklepu TwojaZagroda.pl obejmują również takie produkty jak: kompresory, prostowniki, płyny do chłodnic, smary, filtry powietrza, zestawy napraw do silników. 

A to już wiesz?  Metal - Fach z pucharem ministra rolnictwa

 

– Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco, a nasi kurierzy dowożą je we wskazane miejsce. Ponadto nasi specjaliści pomogą w doborze odpowiednich produktów i odpowiedzą na wszystkie pytania klientów. 533 111 477 to numer telefonu, który  jest czynny całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Telefonicznie również można złożyć zamówienie – dodaje kierownik sklepu TwojaZagroda.pl

 

 

Sklep rolniczy przygotował również usługę, którą jest pralnia, To oferta skierowana do firm, które potrzebują zadbać, aby m.in. odzież robocza pracowników była zawsze czysta.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Przygotuj do zimy siebie, swoje gospodarstwo i firmę. Rolnictwo, BIZNES - Przed nami chłodne miesiące i praca w gospodarstwach rolnych oraz przedsiębiorstwach nie będzie łatwa ze względu na niskie temperatury.
Hashtagi: #Rolnictwo #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy